Descrição
| Gender | Men |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Cellulose Acetate |
| Rim Style | Full-Rim |
| Lenses Color | Grey |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Effect | No Extra |
| Lenses width | 52mm |
| Bridge width | 22mm |
| Temples Length | 145mm |
| Filter Category | 3 |
| Spring hinge | No |
| Style | Aviator |













