Descrição
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Effect | No Extra |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Lenses width | 53mm |
| Bridge width | 16mm |
| Temples Length | 142mm |
| Spring hinge | No |
| Shipment includes | Branded case |
| Rim Style | Full-Rim |










