Descrição
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Acetate |
| Rim Style | Full-Rim |
| Lenses Color | Demo glasses |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Effect | No Extra |
| Lenses width | 50mm |
| Bridge width | 20mm |
| Temples Length | 143mm |
| Filter Category | None |
| Protection | None |
| Spring hinge | No |










