Descrição
| Gender | Women |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Acetate |
| Rim Style | Full-Rim |
| Lenses Color | Demo glasses |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Effect | No Extra |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses Height | 38mm |
| Bridge width | 19mm |
| Frame width | 140mm |
| Temples Length | 142mm |
| Filter Category | None |
| Protection | None |
| Spring hinge | Yes |
| Extra | No extra |
| Style | Cat Eye |













