Descrição
| Gender | Women |
| Main color | Gold |
| Frame color | Gold |
| Lenses Color | Demo glasses |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses width | 54mm |
| Bridge width | 17mm |
| Temples Length | 140mm |
| Filter Category | None |
| Protection | None |
| Spring hinge | No |
| Frame material | Metal |
| Rim Style | Full-Rim |
| Lenses Effect | No Extra |










