Descrição
| Main color | Pink |
| Frame color | Pink |
| Frame material | Acetate |
| Rim Style | Full-Rim |
| Lenses Color | Demo glasses |
| Bridge width | 15mm |
| Temples Length | 142mm |
| Gender | Women |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Effect | No Extra |
| Lenses width | 55mm |
| Filter Category | None |
| Protection | None |
| Spring hinge | No |










